Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Tajęcina

Tajęcina, podkarpackie

  • 799 000 zł
  • 117,95 m²
  • 6 774,06 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Łyczk...

Skontaktuj się

Dom Tajęcina

Tajęcina, podkarpackie

zaktualizowane:
20 maja 2026

799 000 zł

117,95 m²

6 774,06 zł/m²

Dom Tajęcina

Zaktualizowane: 20 maja 2026

799 000 zł 117,95 m² 6 774,06 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
470 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

470 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 799 000 zł (6 774,06 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Tajęcina)
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 117,95 m², 5 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: deweloperski
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2025
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak
  • Działka: 470 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie częściowe
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła, gazowe
  • Miejsce parkingowe: tak

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Tajęcinie, w gminie Trzebownisko.

Lokalizację budynku cechuje niska zabudowa jednorodzinna i bliskość lasu, co tworzy niesamowity klimat, a zarazem szybki dostęp do lotniska, węzła A4 czy Rzeszowa. Do Głogowskiego Boru słynnego ze wspaniałych ścieżek spacerowych, biegowych, czy rowerowych jest zaledwie 170m.

Budynek wykonany według projektu "Dom w Narcyzach 2". (...)

Agent

Małgorzata Łyczko

883 007...

883 007 288

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata Łyczko

883 007...

883 007 288

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.